ADVision

ADVision, spor etkinliklerini reklam medyası platformlarına dönüştürür ve hak sahipleri, yayıncılar ve program yapımcıları için yeni gelir  alanları sağlar. Devrim niteliğindeki patentli görüntü analizi kamera izleme teknolojisine dayanan ADVision, sanal reklamların her türden spor etkinliğine gerçek zamanda eklenmesini sağlar ve kamera sensörlerine ihtiyacı ortadan kaldırır.  Dahili klip oynatıcı seçeneği ile, yayıncılar alana sabitlenmiş tam hareketli videoları ve animasyon kliplerini oynatabilir.
 

 

 Eredivisie, Hollanda 

 

ADVision, futbol, basketbol, Amerikan futbolu, golf, rugby,  macera sporları, atletizm, kış sporları vb. gibi her tür spor alanı için üst veya alt bağlantı sinyalleri üzerinde yayıncı tarafından uygulanabilir. Eklenen sanal reklamlar, kamera hareketi ne olursa olsun alandaki konumunda sabit kalır.

ADVision, kullanımı çok kolay bir kullanıcı arayüzü kullanır. Gelişmiş görüntü işleme özelliği ile kamera modifikasyonu gerekmez ve entegrasyon dakikalar içinde yapılarak uygulama masrafları önemli ölçüde azaltılır. Tüm operasyon özel bir klavye kullanılarak yapılır ve sistem kurulum süresi 5 dakikayı aşmaz. ADVision, yapım ekiplerine ve yayıncılara, tüm spor etkinliklerinde sistemden yararlanma fırsatı verir. Canlı yapımlar, geciken yayınlar, önemli anlar - ADVision bunların hepsini yapar. Farklı bir spora geçiş de yalnızca bir tık uzaktadır.
 

 

 

 KBSN, Kore

Otomatik yakalama

Otomatik yakalama algoritması, kamera kesintilerini tespit eder ve ilk kareden grafikleri sorunsuz bir şekilde ekler. Otomatik yakalama, "her zaman açık" olduğu için, sanal reklamcılığı daha doğal bir izleyici deneyimi haline getirir ve herhangi bir yapımın izlenme oranını artırır.  

Kendi hareketsiz görüntünüzü veya tam hareketli klip programlarınızı yaratın

ADVision'ın kullanıcı arayüzü, grafik konumlandırma için kolay kullanılan sürükle-bırak arayüzü ile kullanıcının farklı sporlar için farklı şablonlar yüklemesini sağlar. ADVision, logo   ve tam hareketli video klipler için statik TIF dosyalarını destekler.

Her bir grafik görüntü, konum, yükseklik, boyut, opaklık ve doygunluk için ayrı kontrollere sahiptir. Ayrıca her bir öğe, renkli veya  imaj kaplanarak   ayarlanabilir. ADVision, oyun alanında sanal reklam için yüksek kalitede kenar yumuşatma sağlayan yerleşik bir chroma keyer ile donatılmıştır. Bu gelişmiş chroma keyer, değişen ışık koşulları ile başa çıkabilir ve ayarlama görüntüsü üzerinde yalnızca birkaç tıklatma yapılarak saniyeler içinde yeniden ayarlanabilir.

Tüm spor dalları

19:00'da İngiltere'den futbol, 21:00'da Avustralya’dan rugby ve 23:00 haberlerinde önemli golf anları, mükemmel bir şekilde geliştirilir ve spor kanallarının bu çok amaçlı sanal reklam çözümü ile yeni gelir akışları oluşturmasını sağlar. ADVision, HD/SD değiştirilebilir bir sistemdir ve diğer tüm Orad ürünlerinde olduğu gibi Orad'ın HDVG video oluşturma platformundan temel alır. Bir  rak monteli 3U üniteden oluşan ve yalnızca bir operatör gerektiren ADvision, OB van'a kolayca uyum sağlar ve tamamen taşınabilirdir.