WorldMapper

 Hepimiz  son dakika haberleri ile karşılaşırız. WorldMapper, izleyicinin dikkatini çekmek için günlük haberleri en kolay şekilde heyecan verici video sekansları haline getirebilir. Haber, Microsoft Bing Maps'ten alınan yüksek çözünürlüklü uydu haritaları üzerinden etkileyici geçişlerle oluşturulur ve üst tarafta metin, görüntü, rota, büyüteç ve diğer nesnelerle tamamlanır. Tüm nesneler birçok basit yolla canlandırılabilir, bu özellik kullanıcının oldukça ilgili çekici bir haberi hızla oluşturmasını sağlar. Oluşturulan video klip, izleyiciye haberi canlı olarak yaşıyormuş hissi verir.

Hızlı ve kolay coğrafi görselleştirme

WorldMapper, Microsoft Bing Maps'in yüksek kalitede uydu haritalarını kullanarak hızlı ve güncel coğrafi görselleştirme yapılmasını sağlar. Kişi ister izleyicinin bir spor etkinliğine ilgisini çekmeye odaklansın, ister bir kaza sonrası rapor vermek istesin, WorldMapper ile bu olaylar sıra dışı bir şekilde çizebilir. Görüntüler, metin ve diğer grafik öğeler, WorldMapper'ın yardımıyla Microsoft Bing Maps üzerine ilgili çekici şekillerde yerleştirilebilir ve canlandırılabilir. Sıkıcı olayları heyecan verici filmlere dönüştürmek mümkündür. Canlı kayıtların kullanılamadığı yerlerde haber yayınları oluşturulabilir. 

 

  WorldMapper Demo

 

İyi bir haber yaratma her zaman karmaşık değildir 

WorldMapper, izleyiciye canlı olarak orada bulunduğunu hissettiren etkileyici görüntüler sunar. Bu tür sekansların oluşturulması WorldMapper ile çok  basittir. Uçuşlar ve geziler şeklindeki yol ve rotalar, farklı  nesne animasyonları sayesinde   hızlı ve basit bir şekilde görselleştirilir.  büyüteç aracı, haritanın genel bakış konumunu bırakmadan izleyicinin odağına yüksek çözünürlüklü sokak seviyesinde haritalar ve etkileyici 45° Kuş Bakışı görüntüler getirir. Mini Map konumlayıcı, görselleştirme haritanın derinlerine inse de genel bakışı her zaman korur. Zaten kullanılan konum verileri bir yer imi  kütüphanesinde saklanabilir ve başka bir aşamada kullanmak istediğinizde kolayca bulunabilir.